Buy professional website templates for an affordable price and sign up with the best web host.

Spotkanie Seniorów

Utworzono: 16 marzec 2017

 

26 lutego br. w Domu Kultury w Jelnej gościliśmy Seniorów naszej miejscowości.  W spotkaniu  zorganizowanym przez Stowarzyszenie "Złoty Potok" uczestniczyli mieszkańcy urodzeni do 1949 roku. Seniorzy zostali podjęci programem artystycznym przygotowanym przez Zespół Wokalny, oba zespoły taneczne Stowarzyszenia, oraz skromnym poczęstunkiem. Prezentowany na scenie  repertuar piosenek biesiadnych, oraz tańców ludowych i narodowych to jednocześnie świat młodzieńczych wspomnień naszych Gości. Druga część spotkania była okazją do rozmów, oraz wspólnego biesiadnego śpiewania.

W spotkaniu uczestniczyła Pani Danuta Pinderska - Sekretarz Miasta i Gminy, która w imieniu własnym i Pana Burmistrza Andrzeja Rychla (który z ważnych przyczyn nie mógł w nim uczestniczyć) skierowała wiele ciepłych słów do Seniorów a także występujących na scenie organizatorów.

Inicjatywa adresowana do szerokiego grona seniorów była pierwsza, ale nie ostatnia. W nieodległych planach jak zapewnia prezes Stowarzyszenia Andrzej Chojnacki są jeszcze inne przedsięwzięcia wychodzące na przeciw tej grupie naszych mieszkańców.

Tym, co przyjęli nasze zaproszenie i przybyli na spotkanie wyrażamy słowa serdecznego podziękowania, także nie mogącym  w nim uczestniczyć  ze względu na choroby czy inne ważne przeszkody życzenia zdrowia, oraz Bożej Opieki.

Warto dodać, że sponsorem wydarzenia był Burmistrz Miasta i Gminy Pan Andrzej Rychel, oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie. 

 

Copyright © 2021 Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Jelna "Złoty Potok". Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Joomla 1.7 Templates designed by College Jacke