Buy professional website templates for an affordable price and sign up with the best web host.

Realizacja Projektu – „Wyposażenie pomieszczeń świetlicy wiejskiej”

Utworzono: 04 luty 2014

Na podstawie podpisanej umowy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego Stowarzyszenie „Złoty Potok” uzyskało dofinansowanie ze środków unijnych w ramach PROW dzięki któremu zrealizowało zakupy sprzętu i wyposażenia pomieszczeń Domu Kultury w Jelnej. Ogólna wartość projektu wyniosła 22.585 zł., w tym kwota dotacji unijnej 18.068 zł.  Istotnego wsparcia w zakresie zapewnienia wymaganego wkładu własnego udzieliła Gmina Nowa Sarzyna przeznaczając na ten cel 4.200 zł.

W ramach projektu zakupiono:

  1. do 2 pomieszczeń na piętrze: 8 stołów, 20 krzeseł, 2 szafy, 2 szafki, witrynę ekspozycyjną, 3 gabloty ścienne, oraz kopiarko – drukarkę,
  2. wyposażenie sceniczne: 2 oświetlacze sceniczne z konsolą sterującą, 5 mikrofonów pojemnościowych, 2 konstrukcje ekspozycyjne wolnostojące, scenografia wielkoformatowa, odtwarzacz CD-USB.

Pozyskane meble i wyposażenie pomieszczeń służą do organizacji zajęć i warsztatów artystycznych, spotkań roboczych zarówno Stowarzyszenia, jak też dzieci, młodzieży i innych grup korzystających z pomieszczeń świetlicy, a także do składowania materiałów, rekwizytów, instrumentów i sprzętu. Wyposażenie sceniczne będzie użyte do realizacji występów i spektakli teatralnych i wystaw.

 

Przygotowanie wniosku, oraz koordynacja wdrożenia projektu – Andrzej Chojnacki.

 

Copyright © 2021 Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Jelna "Złoty Potok". Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Joomla 1.7 Templates designed by College Jacke